מרחבי הרשת

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

המדיניות שאני מתכוון להנהיג בקדנציה הבאה היא מדניות של שיתוף הציבור בכל תחום ועניין, בדיוק כפי שקורה במדינות מתקדמות בעולם. אני משוכנע שזו הדרך להמשיך במהפכה שהתחלנו בה בקדנציה זו.
שלכם איציק ברוורמן

איציק ברוורמן

מפגן כוח: מעל 4000 תושבים בהרמת כוסית של ראש העיר פ”ת, איציק ברוורמן

אמש ב”ספורטן” פתח תקוה התכנסו חברי הקואליציה של מועצת העיר ואלפי אנשים להרמת הכוסית של ראש העיר לכבוד ראש השנה. בכנס הוצגה מספר ארבע ברשימת אכפ”ת, אשת החינוך והקהילה: שרון רפפורט סיידה.

אמא של קורל מפתח תקוה הבריאה מסרטן בזכות השירים שלה

קורל רסקובסקי בת ה-11 מפתח תקוה נבחרה להגיע מבין אלפי ילדים לאודישן בתכנית "דה בוקס" ביוטיוב ובערוץ קידס. הביצוע שלה לא הותיר אף עין יבשה כששרה "תודה" לאמה שהחלימה ממחלת הסרטן

לאחר מאבק משפטי שהוביל ראש העיר ברוורמן נהרס מבנה שהיווה בעיה תעבורתית ברחוב "אחים ישראלית" בפ"ת

לאחר מאבק משפטי שהוביל ראש עיריית פתח תקווה, איציק ברוורמן ותושבי אם המושבות, נהרס הבוקר מבנה שהיווה מפגע תעבורתי ברחובות אחים ישראלית והסביבה

איציק ברוורמן הודיע: אתרום את תוספת השכר שלי לנכי צה"ל בפתח תקוה

ראש עיריית פתח תקוה איציק ברוורמן הודיע כי יתרום את תוספת השכר שלו לטובת ארגון נכי צה"ל בעיר. על פי הודעתו, בימים הקרובים הוא יעביר את התרומה הראשונה: "אני תורם לאלה שהקיזו דמם ושילמו בבריאותם עבור ביטחוננו"

כבוד; פ"ת - מקום ראשון בתחרות המקלטים והמיגון בין הערים הגדולות

טקס סיום תחרות המקלט והמיגון במרחב האזרחי 2018, תחרות המתקיימת זו השנה התשיעית, בשיתוף המועצה לישראל יפה, נערך אמש, יום ראשון. האירוע התקיים במעמד אברהם כץ עוז יו"ר המועצה לישראל היפה והאלוף תמיר ידעי מפקד פיקוד העורף, ראשי רשויות ואורחים.

ברוורמן ממשיך במלחמה נגד מפעל "טביב" וזימן אותם לשימוע לביטול הרישיון. "המפעל לא ביצע את הצעדים למניעת מפגע הריחות, כפי שנדרש"

ראש עיריית פתח תקווה מעלה את נגד המפעלים המזהמים בעיר מדרגה נוספת היום יצאה הזמנה לשימוע לביטון רישיון העסק של מפעל "טביב" עקב אי עמידה בדרישות העירייה. "הסברי המפעל לא מקובלים, מפגע איכות הסביבה הזה חייב להיפסק", אמר ברוורמן."

מפלגת העבודה הכריזה על תמיכה בראש העיר המכהן איציק ברוורמן

ערן חרמוני מזכיר מפלגת העבודה הוציא אמש מכתב בו הוא מודיע על תמיכת המפלגה במועמדות ראש העיר המכהן איציק ברוורמן בבחירות הקרובות.

יורם רצבי ואיציק ברוורמן מספר 5 ברשימתו של ברוורמן

גזבר עמותת נאמני הפועל מחנה יהודה, יורם רצבי "אני מצטרף כדי להמשיך את ההתחדשות והשדרוג של השכונות הדרומיות בפתח תקוה", אומר רצבי. ברוורמן: "אני בטוח שגם הציבור ירצה דמות מוכרת ואהובה עם רצון ויכולת לעשייה"

איציק ברוורמן. עיריית פתח תקוה מעניקה מלגות לחיילים שידם אינה משגת, לרגל 70 שנה למדינה

ראש העיר איציק ברוורמן: "הקמנו את 'הבית החברתי' על מנת להקל על הציבור הרחב ולסייע לאלו שידם אינה משגת, במיוחד במקרים בהם לא ניתן סיוע על ידי עמותות או תמיכות מסודרות. השנה לרגל חגיגות ה-70 למדינה החלטנו לסייע לחיילים וחיילות המשרתים בשירות חובה או בשירות לאומי, בני העיר הבאים ממשפחות בעלי הכנסה נמוכה. מלגה זו היא הבעת הערכה לפועלם הרב ותרומתם למדינה".

יש הסכם: הפועל פ"ת תישאר בליגה הלאומית פרסום ראשון: העירייה תעביר 750 א' ש"ח, המלאבסים יינצלו

ראש העיר נפגש אמש (שבת) עם גזברית ומנכ"ל העירייה בנושא העברת כספי התמיכות להפועל פתח תקווה, כשלבסוף הרשות המקומית החליטה להעביר תמיכה כספית לקופת המפרק, כזו שאמורה להספיק כדי להשאיר את המלאבסים בליגה. הפתרון הנוכחי הגיע לאחר סדרה של פגישות בימים האחרונים עם גורמים רבים במטרה להציל את הקבוצה, ביניהם בעלי הקבוצה, עמותת האוהדים, מנכ"ל וגזברית העירייה, יועצים משפטיים ועם המפרק, עורך הדין יצחק יונגר

"נוצרה לי תדמית לא נכונה": ראיון אישי עם ראש עיריית פ"ת

ראש עיריית פתח תקווה איציק ברוורמן גר בדירה שכורה בעיר כבר הרבה שנים. בראיון ל-LEGIT הוא מספר כי אחרי שמכר את הדירה המשפחתית בבניין ישן לא רחוק מבניין העירייה, העדיף שלא לקנות דירה מקבלן כדי שלא יגידו שהוא קיבל מתנה מהקבלן או שנתן לו משהו, וכדומה.

לא צריך מצופים: בילוי רטוב במזרקות השכשוך

שמח בפתח תקווה במרכז פארק יד לבנים ברחוב שרת בפתח תקווה הוקמה לפני כשלוש שנים מזרקת מים לילדים. 27 מתזים שונים שיוצאים מהרצפה מבטיחים שעות של הנאה בימי הקיץ החמים. בפארק יד לבנים שוכן גם המוזיאון לאמנות פתח תקווה, מוזיאון ראשונים ומוזיאון יד לבנים, גן החי, מרחבי דשא ומתקני משחק.

איציק ברוורמן

במונית עם ראש העיר

בלי גינונים, בלי רשמיות • נוסעים שעלו למונית בפתח־תקווה הופתעו למצוא בתוכה את ראש העיר • הוא שמע מהם תלונות, אבל גם מחמאות • "אני אוהב את המפגשים ברחוב, וזאת הזדמנות לשמוע מה בוער לאנשים"

"הבחירות האלה הן על עשייה ויושר"

אלפי אנשים הגיעו במוצ"ש להרמת הכוסית של ראש העירייה וסיעת אכפ"ת לכבוד ראש השנה, בהשתתפות חברי סיעות הקואליציה במועצת העיר. לכנס שהתקיים אמש במתחם הספורטן הגיעו עפ"י הערכות כ-4,000 איש, בנוסף לנציגי סיעות רבות במועצת העיר: 'יש עתיד', ש"ס, 'יהדות התורה', 'הבית היהודי', יעקב שמחון מסיעת יחיד ויוסי ווהאב יו"ר מועצת סניף הליכוד. "זו אמירה חדה וברורה של אחדות", אמרו אמש במטה של איציק ברוורמן, שבשבוע שעבר גם הציג מכתב תמיכה ממפלגת העבודה הארצית.

עיר הבירה של ישראל

זו השנה השנייה, פסטיבל הבירה ברחוב השחם בפתח תקווה. לפי הערכה לא פורמאלית של המשטרה, כ-10,000 איש השתתפו בפסטיבל ונהנו ממוזיקה ומסוגים רבים של בירה.

ברוורמן: רועי פן במקום השלישי, יש שישה מקומות ריאליים ברשימה

ראש העיר איציק ברוורמן הודיע במסיבת עיתונאים אדי קואז שבמקום השני יתמנה לסגן ראש עיר, חבר המועצה רועי פן ימוקם במקום השלישי ברשימה. ברוורמן השיב לביקורת שהופנתה כלפיו על חוסר ייצוג נשים ואמר שבקרוב יציג את הנשים שיהיו חלק מהרשימה שתלווה אותו לבחירות."